Služby

Icon

Inteligentní domy LOXONE

Naše firma je registrovaný partner firmy Loxone a dokáže vám navrhnout, naprojektovat, nainstalovat a servisovat váš chytrý dům Loxone. Také vám dokážeme zajistit osobní prezentaci systému v showroomu Loxone v Českých Budějovicích, kde budete mít možnost projít si hlavní pokoje opravdové domácnosti a zažijete smart home Loxone v praxi.

Icon

Fotovoltaika

Nabízíme instalace fotovoltaických panelů včetně dopravy, montáže, zapojení a zprovoznění, pomůžeme získat dotaci a vyřídit žádost o připojení a o licenci.

Icon

Elektroinstalace

Provádíme dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací. Montáž zařízení EZS, EPS, přístupových a kamerových systémů, dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Rozvody a dodávky televizních a satelitních systémů.

Icon

Elektrocentrály

Nabízíme odbornost, profesionální přístup, dlouholeté zkušenosti v oboru a slušné jednání. Jsme vybaveni veškerým potřebným zařízením a měřicí technikou, dodáváme a montujeme pouze kvalitní prvky, které jsou bezpečné, spolehlivé a mají potřebné certifikáty jakosti.

Konzultace projektu zdarma

Líbí se vám představa života v chytré domácnosti? Skvělé. Jistě máte řadu otázek. Využijte bezplatné konzultace! Rádi vám vysvětlíme všechny možnosti pro váš budoucí dům.

KONTAKTUJTE NÁS

JSME CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM LOXONE.